Podporte nás

Podarilo sa mi zostaviť tím šikovných ľudí, ktorý sa naďalej rozrastá. Úspešne sme rozbehli kampaň a naďalej makáme, aby sme boli čo najlepšie pripravení nielen na mesiace do volieb, ale aj na riešenia a kroky, ktoré chceme po nich presadiť.

Stretávame sa s vami v uliciach a vo vašich mestských častiach. Chceme vedieť čo najviac o vašich potrebách a starostiach, aby sme mohli pripraviť  náš spoločný plán pre mesto. Organizujeme pre vás podujatia, ako napríklad vydarený deň detí v prírode Manínskej Tiesňavy.

Chceme vás aj v ďalších mesiacoch presviedčať o tom, že keď sa chce, dá sa dokopy dobrý tím a pohne sa rozumom, dá sa to aj inak. Nápadito, odhodlane a s nadšením, a zároveň s vízou, profesionálne a transparentne. Rozhovory s vami nás utvrdzujú v tom, že to má zmysel a že sme na správnej ceste.

Dokážeme to však len s vašou podporou.

Podporte nás. Ďakujeme.

Zriadili sme transparentný účet, kde môžete prispieť a tiež sledovať, ako nakladáme s financiami.  Nájdete ho na tomto odkaze

V súlade so zákonom o volebnej kampani sme povinní evidovať identifikačné údaje o každom darcovi. Pred zaslaním daru, vyplňte, prosím, formulár nižšie. Tieto informácie nám môžete zaslať aj emailom.

Formulár pre príspevok od právnickej osoby

Číslo účtu:

SK2809000000005189396485